facebook
Tajný denník Adriana Mola 2 Zmena adresy Tajný denník Adrina Mola 1 Tajný denník 3 ludus dron PLEŠIVÁ SPEVÁČKA Labyrint Dzungla Pozor, dobrý pes! Medveď & Pytačky
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

LÍSTKY JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ CEZ TICKETPORTAL alebo REZERVOVAŤ NA sara.cermakova@ludusdivadlo.sk, 0915 795 564

Všeobecné obchodné podmienky

Vstupenky na predstavenia divadla LUDUS je možné zakúpiť elektronicky prodstredníctvom online systému predaja na internetovej stránke divadla LUDUS. Taktiež v deň predstavenia polhodinu pred jeho začiatkom a na predajných miestach Ticketportal a on-line na www.ticketportal.sk a www.ticketstream.sk.

Vstupenky je možné rezervovať na ludus@ludusdivadlo.sk alebo zaslaním rezervácie prostredníctvom rezervačného systému na www.ludusdivadlo.sk. Rezervácie si zákazník môže vyzdvihnúť najneskôr 20 minút pred začatím predstavenia. Pred začiatkom predstavenia je možné zakúpiť lístky iba na predstavenie hrané v daný deň. Na ostatné predstavenia je možné vykonať rezerváci.


Na zakúpenie zľavnenej vstupenky je potrebné preukázať sa príslušným dokladom, ktorý umožňuje jej uplatnenie. Príslušným dokladom sa rozumie študentský/školský preukaz, ISIC, ITIC, Euro26, identifikačný karta dôchodcu, preukaz ZŤP a ZŤPS. Pri rezervácií lístkov je možné uviesť či má zákazník záujem o rezervovanie zľavnenej vstupenky.


V prípade zmeny v programe alebo zrušenia predstavenia má zákazník nárok na vrátenie vstupného. Zákazník musí v danom prípade kontaktovať divadlo a preukázať  sa zakúpenou vstupenkou. Zákazník má právo navštíviť náhradné predstavenie, ktoré mu ponúkne divadlo. Ak využije túto možnosť stráca nárok na vrátenie vstupného. O zrušení predstavenia divadlo informuje prostredníctvom svojej internetovej stránky alebo emailom, ak je takýto kontakt na zákazníka dostupný.


Falšovanie vstupenky je trestné. Vstupenka bez kontrolného kupónu alebo inak závažne poškodená vstupenka sa stáva neplatnou. V prípade straty vstupenky nie je možné poskytnúť náhradu.

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Február   Marec 2019   Apríl

PUSŠPSN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
x<<