facebook
Zmena adresy ludus dron PLEŠIVÁ SPEVÁČKA 45 rokov Labyrint Dzungla Malý princ Pozor, dobrý pes! Medveď & Pytačky HYSTERICON pod PERINOU Gargantua & Pantagruel Poďme, čaká nás auto
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

PRIPRAVUJEME PREMIÉRU NOVEJ INSCENÁCIE: TAJNÝ DENNÍK ADRIANA MOLA - už od 7.2.!

Všeobecné obchodné podmienky

Vstupenky na predstavenia divadla LUDUS je možné zakúpiť elektronicky prodstredníctvom online systému predaja na internetovej stránke divadla LUDUS. Taktiež v deň predstavenia polhodinu pred jeho začiatkom a na predajných miestach Ticketportal a on-line na www.ticketportal.sk a www.ticketstream.sk.

Vstupenky je možné rezervovať na ludus@ludusdivadlo.sk alebo zaslaním rezervácie prostredníctvom rezervačného systému na www.ludusdivadlo.sk. Rezervácie si zákazník môže vyzdvihnúť najneskôr 20 minút pred začatím predstavenia. Pred začiatkom predstavenia je možné zakúpiť lístky iba na predstavenie hrané v daný deň. Na ostatné predstavenia je možné vykonať rezerváci.


Na zakúpenie zľavnenej vstupenky je potrebné preukázať sa príslušným dokladom, ktorý umožňuje jej uplatnenie. Príslušným dokladom sa rozumie študentský/školský preukaz, ISIC, ITIC, Euro26, identifikačný karta dôchodcu, preukaz ZŤP a ZŤPS. Pri rezervácií lístkov je možné uviesť či má zákazník záujem o rezervovanie zľavnenej vstupenky.


V prípade zmeny v programe alebo zrušenia predstavenia má zákazník nárok na vrátenie vstupného. Zákazník musí v danom prípade kontaktovať divadlo a preukázať  sa zakúpenou vstupenkou. Zákazník má právo navštíviť náhradné predstavenie, ktoré mu ponúkne divadlo. Ak využije túto možnosť stráca nárok na vrátenie vstupného. O zrušení predstavenia divadlo informuje prostredníctvom svojej internetovej stránky alebo emailom, ak je takýto kontakt na zákazníka dostupný.


Falšovanie vstupenky je trestné. Vstupenka bez kontrolného kupónu alebo inak závažne poškodená vstupenka sa stáva neplatnou. V prípade straty vstupenky nie je možné poskytnúť náhradu.

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

December   Január 2019   Február

PUSŠPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
x<<